PROGRAMMA LIVESTREAM 2020

 

Vrijdag 11 september

19.00  Alexandra Dovgan (piano, 12 jaar) en Anastasia Tyurina (balalaika, 9 jaar)

• Programma n.t.b.

20.15  Sinfonia Rotterdam o.l.v. Conrad van Alphen

• Ludwig von Beethoven (1770-1827), Ouverture Coriolan

• Ludwig von Beethoven (1770-1827), Pianoconcert nummer 3 in c-mineur Op.37

Solist: Nikola Meeuwsen (piano,18 jaar)

• George Bizet (1838-1875), Symfonie in c-Majeur

 

Zaterdag 12 september

17.00  STEP: Leonardo Nuñez en Sarah Warnau (fagot), Rachel Verschelling en Mariëtte Moens (klarinet)

• Philip Venema (1995,-), Breezes
• Leonardo Nuñez (2002,-), De Moderne Mens Prelude
• Philip Venema (1995,-), Iets woeliger
• Sjoerd Haver (1998,-), Tango

17.15   Adam Akopian (11 jaar, piano) Winnaar PianoFest

• Pjotr I. Tsjaikovski (1840-1983), Nocturne Op.19 No. 4 in cis-mineur
• Frédéric Chopin (1810-1849), Wals in e-mineur Op.posth.

17.30  Young Talent String Orchestra o.l.v. M. Zemtsov

• Antonio Vivaldi (1678-1741), Concerto in a-mineur voor 2 violen en strijkorkest RV522, 1ste deel Allegro   

          Solisten: Boaz Bisoendial (14 jaar) en Jollie Bisoendial (12 jaar)

• Johann S. Bach (1685-1750), Concerto voor 2 violen en basso continuo in d-mineur, BWV1043, 1e deel 

          Solisten: Igor Ruhadze en Elizabeth Ruhadze (12 jaar)

• Antonio Vivaldi (1678-1741), Concerto voor fagot, strijkers en basso continuo in g-Majeur, RV493 

          Solist: Simon Dallmeier (fagot, 16 jaar)  Winnaar van “Classic                       Young  Masters”Award 

• Antonio Vivaldi (1678-1741), Concerto voor viool, strijkers en basso continuo in a-mineur, RV356

          Solist: Igor Ruhadze

• Antonio Vivaldi (1678-1741), Concerto voor 4 violen in b-mineur Op.3 nummer 10, RV580

Solisten: Igor Ruhadze, Nina Broeva (18 jaar), Kira van der Woerd (15 jaar), Vivian Giesberts (17 jaar) 

19.00  Hawijch Elders (21 jaar, viool), Nikola Meeuwsen (18 jaar, piano), Sasha Witteveen (17 jaar, contrabas)

• Astor Piazzolla (1921-1992), Vier seizoenen

19.45  Busch Trio: Mathieu van Bellen (viool), Ori Epstein (cello) en Omri Epstein (piano)

• Joseph Haydn (1732-1809), Trio voor piano, viool en cello in es-mineur Moll Hob.XV: 31 “Jacob´s Dream”

• Arnold Schönberg (1874-1951), Verklärte Nacht Op.4 (arr. E. Steuermann)

• Felix Mendelssohn Bartholdy (1809-1847), Piano Trio Nr. 1 in d-mineur Op.49

21.30  Quirine Viersen (cello), Dana Zemtsov (altviool), Hawijch Elders (viool), Nikola Meeuwsen (piano), Sasha Witteveen (contrabas)

• Franz Schubert (1797-1828), Forellenkwintet in a-Majeur D667

 

Zondag 13 september

14.00  Open Podium

Kinderen uit Nederland en daarbuiten spelen klassieke muziek.

19.00  Ensemble Violini Capricciosi

Solist: Igor Ruhadze (viool)

• Antonio Vivaldi (1678-1741), Concerto for violin, strings and basso continuo Op.8 no.1 RV 269 La Primavera 

• Antonio Vivaldi (1678-1741), Concerto for violin, strings and basso continuo Op.8 no.2 RV 315 L’estate

• Antonio Vivaldi (1678-1741), Concerto for flute, strings and basso continuo Op.10 no.2 RV 439 “La Notte”

          Solist: Christiaan Blom (11 jaar, blokfluit)

• Antonio Vivaldi (1678-1741), Concerto for violin, strings and basso continuo Op.8 no.3 RV 293 L’autunno 

• Antonio Vivaldi (1678-1741), Concerto for violin, strings and basso continuo Op.8 no 4 RV 297 L’inverno 

20.15  Nederlands Symfonie Project o.l.v. Pim Cuijpers

• Wolfgang A.Mozart (1756-1793), Ouverture Don Giovanni K527

• Robert Schumann (1810-1856), Pianoconcert in a-mineur Op.54

           Solist: Thomas Beijer (piano)

•Ludwig von Beethoven (1770-1827), Symfonie nummer 8 in f-Majeur Op.93

 

Klassiek op het Amstelveld
Klassiek op het Amstelveldzondag, augustus 2nd, 2020 at 10:16am
In het kader van het Beethovenjaar pakken we dit jaar groots uit met een openingsconcert door Sinfonia Rotterdam o.l.v. Conrad van Alphen. Sinfonia opent met Beethovens krachtige Coriolanus, gevolgd door zijn Pianoconcert nr. 3 met de 18-jarige pianist Nikola Meeuwsen als solist en tot slot Bizets Symfonie nr. 1.

Volg ons op Facebook en Instagram